Dotacje

Dotacje

Dla naszych klientów wniosek jest darmowy

countersbg

Zadowolonych klientów

Dostępność całą dobę

Przyznanych dofinansowań

Co nas wyróżnia?

Wsparcie

Nasi doradcy stosują indywidualne podejście do współpracy z każdym klientem - poświęcając czas na zrozumienie w pełni ich potrzeb oraz przedstawienie różnorodnych możliwości.

Doświadczenie

Nasz firma pomogła setkom osób takim jak Ty, zbudować lepszą przyszłość.

Wybierzemy odpowiednie finansowanie

Przedstaw nam krótki opis planowanej inwestycji, a wybierzemy dla Ciebie najlepszą opcję z dostępnych programów pomocy.

image

Dobierzemy odpowiedni sprzęt

Nasi doradcy pomogą Ci wybrać nowe źródło ciepła, oraz materiały spełniające wymagania Twoje jak również programów finansowania.

image

Bezpłatnie wypełnimy i złożymy Twój wniosek

Abyś miał pewność, że wniosek zostanie zweryfikowany pozytywnie, skompletujemy wymagane dokumenty i złożymy je w odpowiednim urzędzie.

image

Dostarczymy i zamontujemy nowe źródło ciepła

Abyś miał pewność, że wniosek zostanie zweryfikowany pozytywnie, skompletujemy wymagane dokumenty i złożymy je w odpowiednim urzędzie.

Czyste powietrze

Program Czyste Powietrze ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynków, oraz ograniczenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery, które powstają na skutek ogrzewania domów jednorodzinnych z wykorzystaniem przestarzałych źródeł ciepła

Podstawowym warunkiem otrzymania dofinansowania jest wymiana starego pieca/kotła na paliwo stałe na nowe źródło ciepła spełniające wymagania programu

Głównymi beneficjentami są właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Korzystając z programu można uzyskać dofinansowanie na:

  • wymianę starego pieca na nowe ekologiczne źródło ciepła
  • modernizację instalacji c.o. i c.w.u.
  • docieplenie budynków,
  • wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
  • montaż rekuperacji
  • mikroinstalację fotowoltaiczą
Moje ciepło

Program Moje Ciepło przeznaczony jest dla właścicieli nowych budynków jednorodzinnych którzy zdecydowali się na zakup i montaż pompy ciepła.

Taka inwestycja przyczynia się do ograniczenia niskiej emisji powstającej w wyniku ogrzewania domów jednorodzinnych nieefektywnymi źródłami ciepła wykorzystującymi paliwa kopalne, a ponadto do wzrostu udziału OZE w finalnym zużyciu energii oraz propagowaniu odnawialnych źródeł energii.

Wysokość dofinansowania uzależniona jest od rodzaju zamontowanej popy ciepła i posiadania przez wnioskodawcę karty Dużej Rodziny.