Klimatyzacja

Klimatyzacja

Pompy ciepła nie są jedyną specjalnością naszego przedsiębiorstwa. Ważnym elementem oferty jest klimatyzacja, która sprawdza się zarówno w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych, jak i w siedzibach firm czy budynkach biurowych.

Wysokie temperatury latem potrafią negatywnie wpłynąć na samopoczucie zarówno tych osób, które przebywają na zewnątrz, jak i w różnych obiektach. Wyjątkiem są budynki, w których został wcześniej przeprowadzony montaż klimatyzacji. Obecnie produkowane sprzęty znajdują szerokie zastosowanie i nie ogranicza się ono do ochładzania. Urządzenia mają również funkcje ogrzewania, osuszania czy oczyszczania powietrza. Tradycyjne wentylatory w domach obejmują swoim zasięgiem jedynie część przestrzeni i działają dużo mniej wydajnie. Właśnie dlatego mieszkańcy coraz częściej decydują się na montaż innych rozwiązań.

Klimatyzacja w domu ma wiele korzyści, w tym m.in. stwarza warunki do spokojnego snu osobom, którym szczególnie doskwierają nocne upały. Dodatkowo oczyszczanie powietrza może poprawić jakość codziennego funkcjonowania cierpiącym na astmę czy alergię. Warto jednak pamiętać o tym, że aby móc cieszyć się urządzeniem w domu i pracy na dłużej, trzeba dbać o jego konserwację. Obejmuje ona czyszczenie i wymianę filtrów oraz regularne przeglądy wykonywane przez specjalistów.

Zamontujemy najlepszą klimatyzację.

Nasi fachowcy od lat świadczą usługi w zakresie odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się montażem wielu instalacji (w tym m.in. fotowoltaiki). Działamy na terenie Łodzi, Sieradza i innych, niedaleko położonych miejscowości oraz niektórych miast znajdujących się w województwie wielkopolskim. Zachęcamy jednak do kontaktu telefonicznego lub emailowego, aby omówić lokalizację, w której ma się odbyć usługa.

Dostępna u nas klimatyzacja typu SPLIT złożona jest z dwóch urządzeń, a montaż odbywa się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Jej zastosowanie sprawdza się szczególnie w domach o mniejszym metrażu. MULTI-SPLIT obejmuje kilka jednostek wewnętrznych, które działają w wielu przestrzeniach budynku, dlatego używa się jej np. w biurach. Oprócz montażu prowadzimy także serwis urządzeń. Jeśli w domu lub innym budynku pojawi się usterka albo potrzeba wykonania przeglądu, szybko się tym zajmiemy.

Wybór sprzętu

Zachowanie odpowiedniej temperatury pozwala utrzymać koncentrację, poprawia efektywność pracy oraz wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Wybierając klimatyzację, musimy zastanowić się, czy chcemy schłodzić tylko jedno pomieszczenie, czy komfortową temperaturę zamierzamy utrzymać w kilku z nich. W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzację SPLIT, jak i również MULTI-SPLIT.

Zapraszamy dokontaktuw razie pytań o urządzenia lub montaż.

countersbg
%

Montaż

%

Naprawa

%

Konserwacja

Zalety klimatyzacji

Redukcja efektów ciepła poprzez dowolną regulację temperatury

Redukcja efektów ciepła poprzez dowolną regulację temperatury

Kontrola wilgotności w pomieszczeniu pozytywnie oddziałuje na samopoczucie i efektywność pracy

Kontrola wilgotności w pomieszczeniu pozytywnie oddziałuje na samopoczucie i efektywność pracy

Oczyszczenie i jonizacja powietrza zmniejsza dolegliwości związane z astmą, alergiami

Oczyszczenie i jonizacja powietrza zmniejsza dolegliwości związane z astmą, alergiami