Autoryzowany serwis pomp ciepła.

Autoryzowany serwis pomp ciepła.

Jako firma mamy świadomość tego, że pompa ciepła to urządzenie, które musi być w 100% gotowe do pracy, niezależnie od pory dnia czy roku.

Z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego naszych klientów, zbudowaliśmy serwis mobilny, dlatego decydując się na nasze usługi, nie musisz się martwić usterką urządzenia podczas mroźnej zimy.

Nasi fachowcy nie zostawią Cię bez ogrzewania domu, wtedy kiedy jest to najbardziej potrzebne. Po zgłoszeniu problemu przyślemy wykwalifikowanego serwisanta, który posiada nie tylko odpowiednie uprawnienia i certyfikaty, ale również doświadczenie niezbędne do szybkiego wyeliminowania usterki.

Nasz serwis działa na obszarze:

Województwo Wielkopolskie:

Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Brzeziny, Turek, Ostrzeszów, Grabów Nad Wisłą, Dobra, Kępno, Nowe Skalmierzyce, Pleszew, Stawiszyn

Województwo Łódzkie:

Sieradz, Bełchatów, Łódź, Pabianice, Zduńska Wola, Wieluń, Piotrków Trybunalski, Aleksandrów Łódzki, Błaszki, Zgierz, Działoszyn, Lututów, Łask, Łęczyca, Osjaków, Pajęczno, Pątnów, Poddębice, Rzgów, Stryków, Szczerców, Uniejów, Wieruszów, Widawa, Złoczew

Województwo Mazowieckie:

Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

Województwo Dolnośląskie:

Syców, Oleśnica, Twardogóra, Dobroszyce, Długołęka